https://www.darabanth.com/hu/517-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/522.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Metszetek~60/Elisabeth-Vigee-Le-Brun-1755-1842-utan-Nicolas-Henri-Jacob-1782-1871-metszese-Marie~II3504679
3504679
18317
522
Engravings
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
LeÃrás:
Élisabeth Vigée Le Brun (1755-1842) után Nicolas Henri Jacob (1782-1871) metszése: Marie Antoinette (Mária Antónia) francia királyné portréja. Litográfia, papÃr, lapszéli sérüléssel, körbevágva, 29,5x21 cm + 2 db acélmetszet paszpartuban, 11,5x16 cm és 16,5x13 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: rad
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m