Metszetek

Tételek száma: 101

Örmények. Rézmetszet, XVIII. sz. 11x16 cm, 14x21 cm kis szakadás / Armenians copper plate engraving small tear
18301.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Pacséri Császár Sándor (1788-1850), Temes vármegye országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x11 cm
18302.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Brogyányi Gábor (1776-1851), Trencsén vármegye országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, kissé foltos, 14,5x11 cm
18303.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Bittó Albert (1777-?), Arad vármegye országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x10,5 cm
18304.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Bezerédj Ignác (1783-1862), Győr vármegye országgyűlési követe, alispán, udvari tanácsos portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x10,5 cm
18305.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Mikanovich Antal fiumei követ portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x11 cm
18306.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Almássy Lajos (1765-1838), Szepes vármegye országgyűlési követe, alispán, táblabíró portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x10,5 cm
18307.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Adamich András (1766-1828), Fiume országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x10,5 cm
18308.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Szerencsy István (1793-1850) királyi személynök portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x11 cm
18309.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): kisjókai Takács Gáspár (1786-1831), Pozsony vármegye országgyűlési követe, alispán portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x11 cm
18310.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
cca 1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Gróf Brunswick József (1750-1827) főispán, tárnokmester, országbíró portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x11 cm
18311.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
18312.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események