Cserkész

Tételek száma: 15

1941 A Magyar Cserkészszövetség gépelt levele Éry Emil orsz. ügyv. elnök és Czoch József orsz. ellenőrző sajátkezű aláírásával, pecséttel, amelyben felszólítja a cserkésztiszteket éves érvényes igazolvány kiváltására, hajtva, jó állapotban.
19376.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1933 Jamboree Gödöllő levélboríték + 4 Márton Lajos cserkész grafika 16x14 cm
19377.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - R. H. Mc Carthy brit birodalmi cserkésszövetség sajtótitkárát ábrázoló rajza az ábrázolt aláírásával. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, R. H. Mc Carthy british scout press secretary. Pencil drawing with the signature of the depicted. 20x18 cm
19378.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Francia cserkészek. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, French scouts. Pencil drawing 20x18 cm
19379.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
1935 Holland cserkész fotója a Halászbástyán, dátumozva (1938. VIII. 20.) és feliratozva, fotólap, 13x8 cm
19380.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Temesy Győző (szerk.): A csodaszarvas jamboreeja. 40 előadó 40 tanulmánya a IV. gödöllői világtáborból. Bp., 1934, 7. sz. Verbőczy Cserkészcsapat (Élet-ny.), 224 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
19381.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1933 Gödöllő, a cserkész Jamboree helyszínének térképe, Stoits György kiadása, kissé viseltes állapotban, hátoldalán javított, 23,5x36,5 cm
19382.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
ca 1930-1940 4 db cserkész grafika, egyedi rajz, több hátulján nyomda jelekkel, ami azt jelzi, hogy megjelent grafikák, több alkotótól. 25x14 cm-ig.
19383.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
ca 1930-1940 10db cserkész grafika, nagyrészt egyedi rajz, több hátulján nyomda jelekkel, ami azt jelzi, hogy megjelent grafikák, több alkotótól. 14x16 cm-ig.
19384.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Ábrán Zoltán (1906-1986): Magyar Kiscserkész c. újság címlapterve.. Tus, ceruza, papír, jelzett, 17x22 cm (sarkán pici gyűrődéssel)
19385.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Tóth Sándor: Ropog a tűz. 16 tábortüzi nóta az egységes cserkésznótázás elősegitésére. Márai György és Schulek Imre közreműködésével szerk.: - - . Bp., [1936], Tolnai-ny., 15+[1] p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. + 88-as cserkészcsapat felvarró, d: 3,5 cm
19386.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Márton Lajos (1891-1953) által illusztrált cserkész képeslapok modern reprintjei, 10 db, 13x8 cm
19387.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események