1941 A Magyar Cserkészszövetség gépelt levele Éry Emil orsz. ügyv. elnök és Czoch József orsz. ellenőrző sajátkezű aláírásával, pecséttel, amelyben felszólítja a cserkésztiszteket éves érvényes igazolvány kiváltására, hajtva, jó állapotban.
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - R. H. Mc Carthy brit birodalmi cserkésszövetség sajtótitkárát ábrázoló rajza az ábrázolt aláírásával. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, R. H. Mc Carthy british scout press secretary. Pencil drawing with the signature of the depicted. 20x18 cm
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Francia cserkészek. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, French scouts. Pencil drawing 20x18 cm
Temesy Győző (szerk.): A csodaszarvas jamboreeja. 40 előadó 40 tanulmánya a IV. gödöllői világtáborból. Bp., 1934, 7. sz. Verbőczy Cserkészcsapat (Élet-ny.), 224 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
ca 1930-1940 10db cserkész grafika, nagyrészt egyedi rajz, több hátulján nyomda jelekkel, ami azt jelzi, hogy megjelent grafikák, több alkotótól. 14x16 cm-ig.
Tóth Sándor: Ropog a tűz. 16 tábortüzi nóta az egységes cserkésznótázás elősegitésére. Márai György és Schulek Imre közreműködésével szerk.: - - . Bp., [1936], Tolnai-ny., 15+[1] p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. + 88-as cserkészcsapat felvarró, d: 3,5 cm