Licitálható
23556.
Könyvek: Természettudomány, medicina
6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD
6 500 Ft
Zuckerkandl Ottó: A sebészeti műtéttan alapvonalai. Ford.: Dr. Illyés Géza. Orvosi kézi atlaszok VIII. Bp., [1899.], Singer és Wolfner, (Budapesti Hirlap-ny.),XVI+397+3 p. + 24 (színes kőnyomatú képtáblák) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen címkével, foltos szennylapokkal, két lapot rossz helyre kötöttek be (IX/X, XIII/XIV p.)
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |