Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 65

Madarász László, Vitéz: Légi háború 1-11. füzet + képfüzet. Összesen 12 füzet (Teljes!) Egybe kötve, eredeti címlapokkal. Budapest, 1926-1927, Szerzői kiadás (Hornyánszky Viktor Rt., Bp.), 48 p. + mell (16 p.); 56 p. + mell (8 p.); 48 p. + mell (6 p.); 60 p. + mell (8 p.); 125 p.; 112 p.; 52p., 12 p., + mell (48t.): Vászonkötésben az eredeti borítóval a címlapon. Egyben nagyon ritka!
22825.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Lőszerismertetés. (Kizárólag szolgálati használatra!) Bp., 1939, ny.n., 47 p.+ 39 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, ázásnyomokkal.
22826.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
22827.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
A Belügyminisztérium lövészeti szabályzata. (Belső használatra!) Számozott, 1359. sorszámú példány. [Bp.], 1980, Belügyminisztérium, 272 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
22828.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Vida István: Egy petesházi tüzér visszaemlékezése a II. világháborúra 1941-1945. A szerző által dedikált példány! Lendva, 1998, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet, 138+[2] p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
22829.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Szádeczky Kardoss Lajos, Dr.: Przemysltől Breszt-Litovszkig. Harcztéri élmények és lengyel-magyar történeti emlékek. Budapest, 1916. Franklin. 247 + [1] p. Modern nylkötésben, az eredeti borító felhasználásával
22830.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
22831.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
22832.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
22833.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
22834.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Dell' Adami Géza, tarczali: Megváltás Szibériából. Kidolgozta: Vámosi Saáry Jenő. A borító Vámosi Saáry Jenő munkája. Bp., 1925., Stephaneum-ny., 1 t.+ 264 p. + 36 (fekete-fehér képtáblák. t. + 2 (térképek, közte az egyik kihajtható) t. Kiadói színes, illusztrált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
22835.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
22836.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események