Licitálható
23460.
Könyvek: Konyha és kert
3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 Ft
Bereczki Máté: Gyümölcsészeti vázlatok. I. kötet: Jegyzéke a "Gyümölcsészeti Vázlatok" mind a négy kötetében leírt gyümölcsöknek. Arad, 1887., Gyulai István, 508+2 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |