Szász, Thomas: The Second Sin. Garden City,1973, Anchor Press, 121 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, szakadt kiadói papír védőborítóban.
2 német egyiptológiai munka: Der Alte Orient. 1919. 20. kötet. 64p.Borító nélkül + Alfred Jeremias: Babylonische Dichtungen Epen und Legenden, Leipzig, 1925. Hinrische. 32p.
May, Karl: In den Schluchten des Balkan. Reiseerzählung. Karl May's Gesammelte Werke Band 4. Radebeul, é.n., Karl-May-Verlag, 2 sztl. lev.+ 607+(1) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.