https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 15

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Goethe, J[ohann] W[olfgang] von: Leben Benvenuto Cellini's, florentinischen Goldschmid und BIldhauers. Von ihm selbst geschrieben. Erster Theil. Wien, 1819, J. G. Gotta'schen Buchhandlung, 436 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
1
24128.

Goethe, J[ohann] W[olfgang] von: Leben Benvenuto Cellini's, florentinischen Goldschmid und BIldhauers. Von ihm selbst geschrieben. Erster Theil. Wien, 1819, J. G. Gotta'schen Buchhandlung, 436 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Friedrich von Schiller: Das Lied von der Glocke; von - -. Illustriert in 17 Compositionen von Alexander von Liezen Mayer. Mit Ornamenten von Ludwig van Kramer. München, én., Theodor Stroefer's Kunstverlag, 18 sztl. lev. +6 t. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, és egészoldalas táblákkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, 37x28 cm.
1
24129.

Friedrich von Schiller: Das Lied von der Glocke; von - -. Illustriert in 17 Compositionen von Alexander von Liezen Mayer. Mit Ornamenten von Ludwig van Kramer. München, én., Theodor Stroefer's Kunstverlag, 18 sztl. lev. +6 t. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, és egészoldalas táblákkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, 37x28 cm.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Verne, Jules: Die Kinder des Kapitän Grant I-III. Wien und Leipzig, A. Hartleben's Verlag. [Egy kötetben.] Egészvászon kötés, viseltes állapotban.
1
24130.

Verne, Jules: Die Kinder des Kapitän Grant I-III. Wien und Leipzig, A. Hartleben's Verlag. [Egy kötetben.] Egészvászon kötés, viseltes állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Platonis rei publicae libri decem. Ex recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiae, 1906, in Aedibus B. G. Teubneri. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1
24131.

Platonis rei publicae libri decem. Ex recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiae, 1906, in Aedibus B. G. Teubneri. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Levente Horváth - Wuyuan Chen: Reality and potentiality: Hungary-China Cooperation within the Belt and Road Initiative Context. H.n., [2024], Eurasia Center - Xiamen University. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
24132.

Levente Horváth - Wuyuan Chen: Reality and potentiality: Hungary-China Cooperation within the Belt and Road Initiative Context. H.n., [2024], Eurasia Center - Xiamen University. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Vollständige Ausgabe der Berliner Abendblätter. Vom 1sten Oktober 1810 bis zum 30sten März 1811. REPRINT! Wiesbaden, VMA-Verlag. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, végén bibliográfiával.
1
24133.

Vollständige Ausgabe der Berliner Abendblätter. Vom 1sten Oktober 1810 bis zum 30sten März 1811. REPRINT! Wiesbaden, VMA-Verlag. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, végén bibliográfiával.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Frederic A. Rothhaar: Fari III: From the series "Management - My Life." The Women Behind Successful Men... and 19 other opinions in the subject of people - at home and at work -. DEDIKÁLT! Bp., én.,Rick's Publishing, 72 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
24134.

Frederic A. Rothhaar: Fari III: From the series "Management - My Life." The Women Behind Successful Men... and 19 other opinions in the subject of people - at home and at work -. DEDIKÁLT! Bp., én.,Rick's Publishing, 72 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Bächer Iván: Íz-lelő. Bp., 1993, GreGer. Kiadói papírkötés.
1
24135.

Bächer Iván: Íz-lelő. Bp., 1993, GreGer. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Breton, André: Nadja. 1964, Gallimard. Kiadói műbőr kötés, kopottas állapotban.
1
24136.

Breton, André: Nadja. 1964, Gallimard. Kiadói műbőr kötés, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Wolfgang Morgenroth: Lehrbuch des Sanskrit Berlin, 1989. Kiadói vászonkötésben
1
24137.

Wolfgang Morgenroth: Lehrbuch des Sanskrit Berlin, 1989. Kiadói vászonkötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Swedenborg Life and Teaching by George Trobridge. New York, 1976, Pillar Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, néhány kijáró lappal.
1
24138.

Swedenborg Life and Teaching by George Trobridge. New York, 1976, Pillar Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, néhány kijáró lappal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Slobodan P. Novak (szerk.): Gundulicev san. Gundulic's dream. Zágráb, 1989, Muzejski prostor. 263 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
1
24139.

Slobodan P. Novak (szerk.): Gundulicev san. Gundulic's dream. Zágráb, 1989, Muzejski prostor. 263 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz