Licitálható
22925.
Könyvek: Építészet, művészet
12 000 Ft
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 Ft
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. 24 műmelléklettel és 110 képpel, vázlattal. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Benne: Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában c. egyetlen rézkarcával, papír, jelzett a karcon, 20×28 cm. Kiadói szecessziós egészvászon Gottermayer-kötés, fém plakettel, kopott borítóval, levált gerinccel, kijáró előzéklappal, és egy kijáró táblával. foltos lapokkal, viseltes állapotban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |