Licitálható
22970.
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
5 000 Ft
13,55 EUR, 15,63 USD
5 500 Ft
A Magyar Tanácsköztársaság művészete. Aradi Nóra bevezetÅ‘ tanulmányával. A képismertetÅ‘ket Ãrta: GyÅ‘rffy Sándor. A képeket vál. Cseh Mária, és Theisler György. Bp., 1979, KépzÅ‘művészeti Alap, 16 sztl. lev.+ 32 t. Teljes! KÃsérÅ‘füzettel. Benne Bortnyik Sándor, Vértes Marcell, Biró Mihály, Jeges ErnÅ‘, Pór Bertalan, Uitz Béla, Faragó Géza, Székely Andor, Földes Imre, Végh Gusztáv, Azary-Prihoda István, Berény Róbert, Nemes Lampérth József, Egry József és mások munkáinak reprodukcióival. Kiadói sérült , kopott papÃrmappában
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |