Tétel

Licitálható

Licitálok:

4 000 4 800 5 500

Kikiáltási ár:

4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD

Minimális ajánlat:

4 000 Ft

Leírás:

Stollreither, Eugen (herausg.): Bildnisse des IX.-XVIII. Jahrhunderts aus Handschriften der Bayerrischen Staatsbibliothek. Erster Teil: IX-XIV. Jahrhundert. [Unicus, nem jelent meg több rész.]
München, 1928. Buch- und Kunstverlag A. Reusch (Graphische Kunstanstalt J. B. Obernetter). 23 + [1] p. + 41 t. (feliratozott hártyapapírral védett táblák). Egyetlen kiadás.
Könyvtörténeti kiadványunk a Bajor Állami Könyvtárban őrzött középkori kéziratokból, kódexlapokból válogat. A kísérő tanulmányt Eugen Stollreither (1874-1956) könyvgyűjtő, könyvtörténész, az Erlangeni Egyetemi Könyvtár igazgatója írta.
(Miniatures aus Handschriften der Bayerischen Staatsbibliothek. Band IX.)
Aranyozott kiadói félpergamen kötésben. Jó példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft