Licitálható
24350.
Könyvek: Egyéb ritkaságok
4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 Ft
Stollreither, Eugen (herausg.):
Bildnisse des IX.-XVIII. Jahrhunderts aus Handschriften der Bayerrischen Staatsbibliothek. Erster Teil: IX-XIV. Jahrhundert. [Unicus, nem jelent meg több rész.]
München, 1928. Buch- und Kunstverlag A. Reusch (Graphische Kunstanstalt J. B. Obernetter). 23 + [1] p. + 41 t. (feliratozott hártyapapírral védett táblák). Egyetlen kiadás.
Könyvtörténeti kiadványunk a Bajor Állami Könyvtárban őrzött középkori kéziratokból, kódexlapokból válogat. A kísérő tanulmányt Eugen Stollreither (1874-1956) könyvgyűjtő, könyvtörténész, az Erlangeni Egyetemi Könyvtár igazgatója írta.
(Miniatures aus Handschriften der Bayerischen Staatsbibliothek. Band IX.)
Aranyozott kiadói félpergamen kötésben. Jó példány.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |