Licitálható
24285.
Könyvek: Egyéb ritkaságok
8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 Ft
Sainte-Beuve, [Charles-Auguste]:
Frauenbildnisse aus vier Jahrhunderten. Mit 48 + 31 Bildbeigaben. Band I-II. [Teljes mű két kötetben.]
München, 1914. Georg Müller (Druck von Mänicke und Jahn in Rudolstadt). XVIII + 390 p. + 48 t.; [8] + 416 p. + 31 t.
Charles-Augustin Sainte-Beuve (1804-1869) francia író, költő és irodalomkritikus. Terjedelmes életművének jelentős részét képezik ismeretterjesztő írásai. Kötetünk a szerző "Portraits de femmes" címmel megjelent, életrajzi érdekességekre koncentráló hölgyportréi közül válogat. A munka hercegnők és királyi szeretők életrajzait teszi közzé a francia kultúra elmúlt négy évszázadból.
Egységes, díszesen aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben, színes festésű lapszélekkel. Jó példány.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |