Tétel

Licitálható

Licitálok:

10 000 12 000 14 000

Kikiáltási ár:

10 000 Ft
27,10 EUR, 31,25 USD

Minimális ajánlat:

10 000 Ft

Leírás:

Bibliotheca Discipulorum Latin Nyelv és Irodalom 6 kötete (20., 21. (x2), 25., 26., 27., 30.):
Jámbor György - Kemenes Illés: Római régiségek a gimnáziumok felső osztályai számárára. (Függelékül a római irodalom vázlata.) Az új középiskolai tanterv alapján összeáll. Dr. - - és Dr. - -. ;
Jámbor György - Kemenes Illés: Latin nyelvtan a gimnázium I-VIII., a reálgimnáziumok III-VIII., a reáliskolák és leányközépiskolák V-VIII. osztálya számára. (2 példány.);
Jirka Alajos: Latin olvasókönyv fiugimnáziumok I./II./III./ IV. osztálya számára. Bp., 1932-1938., Szent István-Társulat, 169 p.+2 t.+12 t., 240 p.; 93+1 p.; 107+1 p.; 93+1 p.; 121 p. Átkötött félvászon-kötések és egészvászon-kötés, kopott borítókkal, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel, az 1. mű sérült kötéssel, hiányzó hátsó szennylappal, egy kijáró, sérült lappal (63/64 p.), a latin olvasókönyv I. kötete sérült kötéssel, és a II. kötetben egy javított lappal, a Jámbor-Kemenes latin nyelvtankönyvből az egyik példány sérült borítóval és kötéssel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : rad

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft