Üvegtárgyak

Tételek száma: 590

cca 19. sz. közepe - második fele, Biedermeier pohár garnitúra, címeres fém szerelékkel, 6 darab, kis kopással, m: 20,5 cm
15391.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

cca 19. sz. utolsó harmada, Baccarat 4 darab champagne pohár, csiszolt mintás hutaüveg, jelzés nélkül, egyik csészén egy pattogzással, m: 12 cm
15392.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Kék kristály váza ezüst (Ag) peremmel. Dianás, jelzett, mesterjegyes. Hibátlan 28 cm
15393.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Horváth Márton (1941-2013): Lüsztermázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm. Proveniencia: a beadó a művésztől kapta ajándékba.
15394.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Libochovice gyár, Rudolf Jurnikl (1928-2010) designer: "Osaka" váza. Jelzés nélkül, hibátlan, 18x10 cm
15395.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

15396.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

15397.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1850-1900, 5 darab bíborpácolt bögre, emlékbögre, üveg. közte sérüléssel, közte magyar címeres emlékpohár, m: 19 cm alatt.
15398.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
10

5 darab antik emlékpohár magyar városokból: Brassó, Temesvár, Borszék, Kolozsvár, Pozsony. Kopott aranyozással, m: 12 cm alatt, ritka darabok!
15399.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
20

15400.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Horváth Zsófia (1977-): Asztaldísz. Jelzés nélkül, d: 20 cm
15401.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Horváth Zsófia (1977-): Pöttyös váza pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
15402.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft