Üvegtárgyak Tételek száma: 590
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3491977
15403
518
Glass-objects
Murano anyagában színezett váza. Terv: Peter Vanderlaan. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm 3433556
15404
518
24000
Glass-objects
"Savoy" váza. Finnország, Iittala gyár, Alvar Aalto (1898-1976) terve (1937), kétrétegű opálüveg, címkével jelzett, hibátlan, 15x13x12 cm /// "Savoy" vase. Finland, Iittala factory, design by Alvar Aalto (1898-1976) in 1937, double-layered opal glass, with label, flawless, 15×13×12 cm 3440847
15405
518
Glass-objects
Csillagövi jegyeket ábrázoló emlék pohár. Bíborpácolt üveg, metszett, aranyozott, minimális kopással 16 cm 3470604
15406
518
13000
Glass-objects
Val St. Lambert kínáló asztaldísz, címkével jelzett, 65x22 cm 3469745
15407
518
Glass-objects
Huta Szkła Tarnowiec, Słuczan-Orkusz Jerzy designer: Váza. Jelzés nélkül, anyagában színezett, hibátlan, m: 22 cm 3469743
15408
518
Glass-objects
Huta Szkła Tarnowiec, Słuczan-Orkusz Jerzy designer: Kétfüles váza. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 29 cm 3469730
15409
518
3200
Glass-objects
Hokitika Glas anyagában színezett iparművész üveg pingvin figura, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 3487057
15410
518
Glass-objects
2 darab olaj-ecet kínáló üveg, hozzá 2 darab üvegdugó, m: 17 cm alatt 3485921
15411
518
6500
Glass-objects
Murano anyagában fátyolosan színezett üveghal, hibátlan, h: 42 cm 3488920
15412
518
Glass-objects
Szecessziós kínáló, csiszolt üveg, fém szerelékkel, d: 12 cm 3491729
15413
518
Glass-objects
6+2 darab német vadászmintás pohár, hibátlan, m: 15-17 cm 3488895
15414
518
Glass-objects
2 db borostyánszínű üveg: Tál d: 22 cm, csiszolt dugós üvegcse. 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft