Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 173

1960-1970 k. "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU
33354.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott, részben aranyozott bronz jelvény miniatűrrel, a jelvény hátoldalán "3764" sorszámmal T:AU,XF
33355.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1960-1970 k. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető lemezjelvény (39mm) T:AU,XF, aranyozás részben lekopott
33356.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1960-1970 k. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" (2xklf) aranyozott, zománcozott fém jelvény + lemezjelvény (25mm), miniatűrrel (13mm), miniatűr kitűzővel (13mm) T:AU
33357.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU, enyhe műgyanta kopás
33358.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád" műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) T:AU
33359.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1970 k. "Eredményes munkáért" műgyantás bronz tűzoltó jelvény (37mm) T:AU, a nemzetiszínű rátét hiányzik
33360.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1970 k. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év után" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény (26mm) + DN(~1970-1980) "Önkéntes rendőr" zománcozott fém jelvények (30x30mm) T:XF,VF, kis zománchiba
33361.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970 k. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti dobozban + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" arany-, ezüst- és babérkoszorús kitüntető jelvények miniatűrrel, műanyag tokban (3xklf,5db) + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,4db) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:AU-VF, tok hiba
33362.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" Kádár-címeres, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrrel T:XF, pici zománchiba
33363.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, eredeti tokban, miniatűrrel T:AU
33364.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1970 k. "Kiváló Véradó" (3xklf: bronz fokozat + ezüst fokozat + arany fokozat" részben műgyantás bronz / ezüstözött bronz / aranyozott bronz kitüntetések mellszalagon, miniatűrrel T:XF,VF, műgyanta hiba
33365.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft