Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3443678
33354
518
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1960-1970 k. "Gépipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU 3418525
33355
518
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő " zománcozott, részben aranyozott bronz jelvény miniatűrrel, a jelvény hátoldalán "3764" sorszámmal T:AU,XF 3418417
33356
518
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó " zománcozott, aranyozott bronz kitüntető lemezjelvény (39mm) T:AU,XF, aranyozás részben lekopott 3418459
33357
518
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó " (2xklf) aranyozott, zománcozott fém jelvény + lemezjelvény (25mm), miniatűrrel (13mm), miniatűr kitűzővel (13mm) T:AU 3417907
33358
518
Numizmatika
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU, enyhe műgyanta kopás 3418446
33359
518
Numizmatika
1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád " műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) T:AU 3418428
33360
518
Numizmatika
1970 k. "Eredményes munkáért " műgyantás bronz tűzoltó jelvény (37mm) T:AU, a nemzetiszínű rátét hiányzik 3443722
33361
518
Numizmatika
1970 k. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év után " aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény (26mm) + DN(~1970-1980) "Önkéntes rendőr " zománcozott fém jelvények (30x30mm) T:XF,VF, kis zománchiba 3437066
33362
518
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti dobozban + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" arany-, ezüst- és babérkoszorús kitüntető jelvények miniatűrrel, műanyag tokban (3xklf,5db) + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,4db) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:AU-VF, tok hiba 3418031
33363
518
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag " Kádár-címeres, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrrel T:XF, pici zománchiba 3416297
33364
518
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag " zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, eredeti tokban, miniatűrrel T:AU 3444561
33365
518
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Véradó " (3xklf: bronz fokozat + ezüst fokozat + arany fokozat" részben műgyantás bronz / ezüstözött bronz / aranyozott bronz kitüntetések mellszalagon, miniatűrrel T:XF,VF, műgyanta hiba Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft