Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3445094
33330
518
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Vegyes, 5db-os jelvény tétel, benne: "Miskolc" zománcozott fém jelvény + "Siklós" fém jelvény + "Kőszeg" zománcozott fém jelvény + "D (Dózsa) Újpest" zománcozott fém jelvény + "Budapest - Budavox" fém jelvény T:AU,XF 3444996
33331
518
Numizmatika
Vegyes, 7db-os szovjet 1980-as Olimpiai tematikájú jelvény tétel T:AU,XF Mixed, 7pcs Soviet 1980's Olympics themed badge lot C:AU,XF 3471038
33332
518
Numizmatika
Vegyes 16db-os jelvénytétel, közte "Leninváros", "Hőlégballon" (2xklf), "Lengyel Diákok Szocialista Uniójának (SZSP) jelvénye (4x), "Szovjet repülős jelvény 1941-1945", "Cseh Turisztikai Szövetség" "Csehszlovákia Jégkorongszövetség", "Sportgimnasztika" T:vegyes 3382078
33333
518
Numizmatika
Vegyes 18db-os vegyes magyar szocialista jelvény, kitüntetés tétel, közte zománcozott és műgyantásak, közt ~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés T:vegyes 3457213
33334
518
Numizmatika
Vegyes 19db-os vegyes magyar és szovjet szocialista kitüntetés, jelvény, sportérem tétel, közte ~1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém sapkajelvény (46x33mm), közte tokosak is T:AU-VF 3383354
33335
518
3200
Numizmatika
Vegyes 5db-os vegyes szocialista kitüntetés, emlékérem tétel tokokkal (közte sérült), közte 1986. "Kazinczy Érdemérem" bronz emlékérem tokban (88mm) + "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém Rákosi- és Kádár-címeres kitüntetés T:XF-VF 3382904
33336
518
Numizmatika
Vegyes 5xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Pedagógus, TSZ, Magyar Posta, UG, IBUSZ T:AU,XF 3470189
33337
518
Numizmatika
Vegyes 6 db szocialista zománcozott bronz jelvény, közte: "Barátság 1988" + "MHSZ Általános Honvédelmi Oktatás" + "II. Osztályú Sportoló" + "Kiváló Munkásőr" + "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" + "Véradásért" zománcozott bronz jelvény emléklappal 3489792
33338
518
Numizmatika
11db-os magyar és külföldi jelvény-tétel, közte modern műgyantás fém nyilaskeresztes jelvény, illetve vadásztársasági jelvény, valamint "Kodak Balloonfest " T:vegyes 3489650
33339
518
3400
Numizmatika
16db-os jelvénytétel, benne: 1945 k. "MKP (Magyar Kommunista Párt)" zománcozott bronz gomblyukjelvény + 1930 k. "IBUSZ" sárgaréz lemezjelvény + 1938 k. "Szent István" sárgaréz kitűző + 1945 k. "Független Kisgazdapárt (FKGP)" zománcozott bronz jelvény + 1945 k. "Nemzeti Parasztpárt (NP)" zománcozott bronz jelvény + 1916. "1914-1915-1916" porcelán vöröskeresztes jelvény (tű hiányzik) + 1955. "1945-1955 - Közalkalmazottak" zománcozott fém jelvény T:AU-VF közte sérültek 3418488
33340
518
Numizmatika
DN "A Közoktatás Kiváló Dolgozója " zománcozott, aranyozott bronz jelvény (30x30mm) T:AU 3457674
33341
518
Numizmatika
20db-os, főleg magyar jelvényből álló tétel T:vegyes, közte sérült Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft