Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3493381
33210
518
40000
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1875 k. Debrecen "Haladás páholy" fém szabadkőműves gomblyukjelvény "000875 Debreczen keletén - Haladás t.:ési.:" (40mm) T:AU 3490786
33211
518
Numizmatika
1900-1910 k. "Királyért és Hazáért " magyar királyi csendőr sapkajelvény (96x71mm) T:AU pánt hiányzik 3395238
33212
518
Numizmatika
1903. "Őrangyal - Légy az én vezetőm / Emlékezés az első szentáldozásra " kétoldalas Al kitűző füllel (24,5mm) + "Andenken Anbornhofen / Sanct Antonius - Ora pro Nobi " kétoldalas vallási medál füllel (22,5mm) T:VF, F, patina 3490396
33213
518
Numizmatika
1910 k. "RKÉG 1903 " a Rákóczi Kollégium és Érseki Gimnázium zománcozott bronz iskolajelvénye (58x41mm) T:VF zománchibák, egyik pánt letört 3485499
33214
518
Numizmatika
1910 k. "Székesfehérvári Ferenc József Nőnevelő Intézet" zománcozott bronz iskolai jelvény, hátoldalán "Morzsányi Budapest Eskü út 5." gyártói jelzéssel T:XF zománchiba 3352694
33215
518
Numizmatika
1910 k. "Vöröskereszt" zománcozott fém jelvény (23mm) T:AU / Hungary ~1910. "Red Cross" enamelled metal badge (23mm) C:AU 3018916
33216
518
Numizmatika
1915. "FM. EHG. Friedrich " Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló aranyozott bronz jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:AU kopott aranyozás 3488228
33217
518
Numizmatika
1919. "Magyar Nemzeti Szövetség 1919 " irredenta szervezet bronz jelvénye. Szign.: Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) (27mm) T:XF 3444670
33218
518
Numizmatika
1920-1930 k. "Elsősegély " zománcozott fém jelvény (22mm) T:XF 3488688
33219
518
Numizmatika
1920 k. "MSZDP (Magyarországi Szociáldemokrata Párt) zománcozott bronz gomblyukjelvény "JEROUSCHEK BPEST. SEMMELWEIS U " gyártói jelzéssel T:XF,VF zománchiba 3314569
33220
518
600
Numizmatika
1930-1940. "Keresztény Magyarországért! " részben zománcozott bronz jelvény (25mm) T:XF,VF sérült zománcozás 3488692
33221
518
Numizmatika
1930-1940 k. "EMERGÉ " festett, ezüstözött gumiárú gyár gomblyukjelvény, hátlapon "DR BOSSÁNYI" gyártói jelzéssel (20mm) T:XF,VF erősen kopott festés és ezüstözés Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft