Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3451102
12281
518
Sculptures, statuettes, plaques
Antal György: Férfialak. Faragott fa, jelzett, h: 34 cm 3448824
12282
518
Egyiptomi szerelmesek, faszobor, jelzés nélkül, kissé kopott, kevés szújárat, 19,5x13,5x7 cm 3427783
12283
518
44000
Medgyessy Ferenc (Debrecen, 1881 ? Budapest, 1958): Pihenő legény. 1960, engóbozott kerámia, jelzett, kopással, m: 22,5 cm 3427778
12284
518
Varga Imre: Szalonnázó. Terrakotta. Jelzett, kopással, m: 23,5 cm 3432294
12285
518
26000
Rajki László (1938-): Kofa. Ólom szobor fa talapzaton. Jelzett, 1967, m: 15 cm 3427180
12286
518
55000
cca 1900, Ismeretlen szobrász: Fürdőző női akt. Bronz, márvány talpazaton, jelzés nélkül, m: 32 cm 3411558
12287
518
5500
Vlagyimir Iljics Lenin büszt. Bronzírozott fém, m: 16 cm 3417221
12288
518
7500
Öntöttvas Napoleon figura, jelzés nélkül, nem áll meg a lábán, szép állapotban, m: 11 cm 3379581
12289
518
6500
Jelzés nélkül: Salome bronz szobor, márvány talapzaton jelzett 18 cm 3379369
12290
518
6500
3 db textilszobor 6 gyertyatartó. Paverpol, textil. jelzés nélkül 24 cm-ig 2948759
12291
518
Afrikai férfi büszt, kő, márvány talapzaton, kis kopással, 9,5x9,5 cm, m: 14,5 cm 2623802
12292
518
Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft