Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 74

Lux Elek (1884-1941): Női büszt. Feltehetően ón vagy bronz, jelzett a talapzaton, m: 24,5 cm
12268.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Liszkay Kováts Zoltán (1898-1967): Michel és Irénke portréja fali plakett pár. 1929, Párizs, patinázott bronz dombormű márvány lapon. Jelzett, egyik márványlap ragasztott, 19,5x14,5 cm, márványlappal 26x21 cm. Az alkotások Liszkay Kováts Zoltán barátját és az ő feleségét ábrázolják.
12269.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Dien Gizella (1906-2010): Merengő. Bronz, jelzett, m: 26,5 cm
12270.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

Dien Gizella (1906-2010): Álló női akt. Jelzett, bronz, m: 36 cm
12271.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Andorai Mária (1947 - 2000?): Női akt lepellel. Jelzett, fa talapzaton, restaurált, m: 33 cm
12273.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Marjay György: Kislány labdával. Festett gipsz, 1948, jelzett, kis sérüléssel, m: 25,5 cm
12274.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Pató Róza (1934-2018): Lovak. Bronz fali relief. Fa alapon. jelzett 32x20 cm
12275.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Megváltó Krisztus, faragott fa szobor. 37x30 cm
12276.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Halász férfi. faragott exota fa. 26 cm
12277.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Az evolúció allegóriája. Gipsz és műgyanta őrlemény szobor. 26 cm
12278.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. zománcozott fém, jelzés nélkül, márvány talapzaton 28 cm
12279.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Halász L. jelzéssel: Arc. Faragott fa, 58x28 cm
12280.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft