Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3465489
12268
518
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Lux Elek (1884-1941): Női büszt. Feltehetően ón vagy bronz, jelzett a talapzaton, m: 24,5 cm 3449548
12269
518
60000
Liszkay Kováts Zoltán (1898-1967): Michel és Irénke portréja fali plakett pár. 1929, Párizs, patinázott bronz dombormű márvány lapon. Jelzett, egyik márványlap ragasztott, 19,5x14,5 cm, márványlappal 26x21 cm. Az alkotások Liszkay Kováts Zoltán barátját és az ő feleségét ábrázolják. 3392062
12270
518
65000
Dien Gizella (1906-2010): Merengő. Bronz, jelzett, m: 26,5 cm 3392059
12271
518
48000
Dien Gizella (1906-2010): Álló női akt. Jelzett, bronz, m: 36 cm 3465538
12273
518
24000
Andorai Mária (1947 - 2000?): Női akt lepellel. Jelzett, fa talapzaton, restaurált, m: 33 cm 3465537
12274
518
15000
Marjay György: Kislány labdával. Festett gipsz, 1948, jelzett, kis sérüléssel, m: 25,5 cm 3470360
12275
518
Pató Róza (1934-2018): Lovak. Bronz fali relief. Fa alapon. jelzett 32x20 cm 3472736
12276
518
Megváltó Krisztus, faragott fa szobor. 37x30 cm 3472744
12277
518
Halász férfi. faragott exota fa. 26 cm 3472740
12278
518
Az evolúció allegóriája. Gipsz és műgyanta őrlemény szobor. 26 cm 3445722
12279
518
22000
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. zománcozott fém, jelzés nélkül, márvány talapzaton 28 cm 3446150
12280
518
Halász L. jelzéssel: Arc. Faragott fa, 58x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft