Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 74

Liszkay Kováts Zoltán (1898-1967): Akt őzikével. Art deco patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, cca 1930/40, jelzett hátul: "Z. KOVÁTS" hibátlan, m: 26 cm /// Zoltán Liszkay Kováts (1898-1967): Nude with Fawn. Art Deco patinated bronze sculpture on a marble base, circa 1930/40, signed on the back: "Z. KOVÁTS", in perfect condition, height: 26 cm. A tétel a Darabanth Galériában tekinthető meg. (Paulay Ede u. 25-27. https://www.darabanth.com/galeria/)
12254.

Liszkay Kováts Zoltán (1898-1967): Akt őzikével. Art deco patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, cca 1930/40, jelzett hátul: "Z. KOVÁTS" hibátlan, m: 26 cm /// Zoltán Liszkay Kováts (1898-1967): Nude with Fawn. Art Deco patinated bronze sculpture on a marble base, circa 1930/40, signed on the back: "Z. KOVÁTS", in perfect condition, height: 26 cm.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Veaceslav Jiglitski (1970-): Kakas. Bronz, jelzés nélkül, m: 18,5 cm
12255.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel, erdélyi szobrász: Ülő akt. Égetett samottos kerámia, 33x24 cm
12256.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Oláh Sándor (1907-1983): Ülő női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12257.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Harci kutya bronz szobra, részletgazdag kidolgozású, 11x5,5 cm
12258.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ismeretlen szobrász: Fekvő női akt. Patinázott bronz, 23x10 cm
12259.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
9

Tükörbe néző hölgy - art deco bronz szobor márvány talapzaton, jelzett, keze sérült, 26x16 cm
12260.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
21

12261.

Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 246,61
1 437,50

Horetzky (1969-): Állatias figurás csap pár. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, h: 13,5 és 9,5 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Pair of animalistic figure-shaped taps. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 13.5 and 9.5 cm. Provenance: from the artist's own collection.
12263.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Horetzky (1969-): Állatias figurás hamutartó. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, 15x7 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Animalistic figure ashtray. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, 15 × 7 cm. Provenance: from the artist's own collection.
12264.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Horetzky (1969-): Kígyók. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, m: 13,5 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (1969-): Snakes. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 13,5 cm. Provenance: from the artist's own collection.
12265.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

12266.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft