Militária

Tételek száma: 145

Drasche art deco szószkínáló "M. Kir. Lgv. Tü. Lőiskola" felirattal, jelzett, hibátlan, 20x8 cm
17606.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1917 Porcelán hadimozsár, "Pro patria / 1914-1917" feliratokkal, sérüléssel, alja lyukasztott, d: 15 cm, m: 12 cm
17607.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Térképtáska bőr, katonai.
17608.

Térképtáska bőr, katonai.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Hollóházi MN 2983 1947-1987 feliratos Magyar Néphadsereg tálka, jelzett, kis kopással, 12x10,5 cm
17609.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Hollóházi Magyar Honvédség Nyugállományúak Klubja tálka, jelzett, kis kopással, 14x12 cm
17610.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17611.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

17612.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17613.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tank ábrázolással készült tömör bronz asztaldísz, 11x22 cm
17614.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

17615.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1910-1920 Katonai csoportkép, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon Pobuda Alfréd és Schäffer Ármin budapesti fényképészek pecsétjével jelzett, kissé viseltes, foltos, 11x15 cm, karton: 17x21,5 cm
17616.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17617.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft