Militária Tételek száma: 145
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3467709
17582
518
Military
cca 1915 Katonaporté, keményhátú fotó Rozgonyi Dezső budapesti műterméből, sérülésekkel, 21,5×11 cm 3467550
17583
518
Military
cca 1880 Katonaportré, keményhátú fotó landau banjalukai műterméből, 10,5×6,5 cm 3467553
17584
518
Military
cca 1880-1900 4 db katonaportré, keményhátú fotó sérülésekkel, 10,5×6,5 cm 3467546
17585
518
Military
cca 1865-1880 Német kézzel színezett katonai fotók, 2 db, 10,5×6,5 cm 3471045
17586
518
30000
Military
1868 Erőssy Lajos (1819 k.-1903) 1848-as honvédszázados, a Gömör-Kishont megyei honvédegylet első alelnökének aláírt körlevele 3471384
17587
518
Military
cca 1918 Szibériai hadifogoly (?) portréja, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon feliratozva, 20×13 cm 3467563
17588
518
3400
Military
1903 Katonafotók, keményhátú fotó és fotólap Császárról küldve, 9×13 cm 3469781
17589
518
Military
1949-1950 A gyalogos katonai folyóirat 8 db száma (I. évf. 2-5. sz. + II. évf. 1., 3., 4. sz.), közte egy duplummal, változó állapotban 3467673
17590
518
4400
Military
cca 1900 Lovas huszár kabinetfotója, 10,5×16,5 cm 3465332
17591
518
Military
cca 1937 Adlerwerke Vorm. Heinrich Kleyer A.G. "Adler Mod 37" írógép. A Wehrmacht számára készített írógép, tokja nélkül, hiánnyal, cca 33x35 cm /// ca. 1937 Adlerwerke vorm. Heinrich Kleyer A.G. 'Adler Mod 37' typewriter. Typewriter made for the Wehrmacht, without case, with missing parts, approx. 33 × 35 cm." 3491363
17592
518
Military
1916 Az Élet című lap VIII. évfolyamának vegyes számai könyvbe kötve 3283043
17593
518
Military
cca 1900 Ismeretlen katona tisztek. Fotó 20x15 cm Üvegezett keretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft