Militária Tételek száma: 145
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1865638
17619
518
Military
cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm 3308184
17620
518
Military
cca 1920-1940 Fiatal katonatiszt (szakaszvezető) portréja, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, dekoratív, üvegezett fakeretben, a kereten sérülésekkel, 23x17 cm (keret: 44x36 cm) 3281704
17621
518
3200
Military
Feldmarschalleutnant Aurel von le Beau (1866-1922) a 17. tüzérezred parancsnoka / command of the 17th infantry division photo 17x22 cm 3273641
17622
518
Military
3254476
17623
518
Military
cca 1910 Katonai csoportkép, közöttük egy kukta is. 30x24 cm 3187725
17624
518
Military
cca 1900 Tüzér katona portréja, színezett fotó, jelzés nélkül, korabeli, szélein kissé foltos paszpartuban, üvegezett fakeretben, 47,5×38 cm 3042996
17625
518
Military
Hadi Krónika 1.,7-51.,53-60. köt. Nem teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Mellékletek nélkül. Kiadói mappákban, lefűzve, a mappák sarkai, élei kopottak, kissé sérültek. 3491950
17626
518
Military
1940 Légoltalmi munkaszolgálat egészségügyi igazolvány Vöröskereszt oklevél sérült 24x41 cm 3491846
17627
518
Military
1917 Katonai csapatkép és vizitkártya 3491725
17628
518
Military
ca 1916-1940 17 db főleg első világháborús tábori posta lap a 67. sz. vadászezredben szolgáló katonától 3491707
17629
518
Military
cca 1943 Magyar katonák a II. világháború folyamán megszállt Ukrajnában (Krolevec, Andrijivka, stb.), 32 db fotó, vegyes méretben és állapotban 3489111
17630
518
Military
2 és fél pár különféle váll-lap Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft