Metszetek

Tételek száma: 88

cca 1860 Félix Augustin Milius (1843-1894): Hétköznapi jelenetek, 2 db papírlapra ragasztott rézmetszet, 12×8 cm
16388.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

8 db osztrák helyszíneket ábrázoló metszet, klf. alkotók, jelzettek a metszeten, változó állapotban, 9x15 cm
16389.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1771 Mária Terézia fia, a Habsburg?Lotaringiai-házból származó Ferdinánd Károly főherceg és az Estei-házból való Mária Beatrix modenai hercegnő 1771-es házasságát és a dinasztia megalapítását ünnepló oklevél. Rézmetszet. Sérülésekkel. 35x53 cm 1771 Certificate celebrating the marriage of Archduke Ferdinand Charles of the House of Habsburg-Lorraine and Princess Maria Beatrix of Modena of the House of Este in 1771 and the founding of the dynasty. Son of Maria Theresa. Engraving. With damages. 35x53 cm
16390.

1771 Mária Terézia fia, a Habsburg?Lotaringiai-házból származó Ferdinánd Károly főherceg és az Estei-házból való Mária Beatrix modenai hercegnő 1771-es házasságát és a dinasztia megalapítását ünnepló oklevél. Rézmetszet. Sérülésekkel. 35x53 cm
1771 Certificate celebrating the marriage of Archduke Ferdinand Charles of the House of Habsburg-Lorraine and Princess Maria Beatrix of Modena of the House of Este in 1771 and the founding of the dynasty. Son of Maria Theresa. Engraving. With damages. 35x53 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

ca 1810 Görög mitológiai alakok leszármazási táblája. Rézmetszet. 38x28 cm
16391.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft