Metszetek

Tételek száma: 88

3 db nyomódúc ofszet nyomatok, 12x18 cm
16376.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

16377.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

16378.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

16379.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1850 2 db litográfia és metszet Kabulról, 12×17 és 16×20 cm
16380.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Thorma János: Az aradi vértanúk kivégzése nagy méretű litográfia, Könyves Kálmán Intézet, kartonon. 100x50 cm
16381.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

1861 A lipótmezei Országos Tébolyda épülete. Színezett fametszet, a tervező: Zettl Lajos mérnöktől. Ujságlapon. Képméret 52x12 cm Lap méret 53x35 cm
16382.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

16383.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

cca 1880 I. Richárd király Palesztínában. Richard the first in Palestine Acélmetszet 29x24 cm
16384.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

16385.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Charles-Frédéric-Louis Marthe (-), Pierre-Adolphe-Eugene Doudiet (1807-1872): Neuchatel grófjainak síremléke. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 32,5x26 cm.
16386.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 19. század Fiatal nőt ábrázoló rézmetszet, üvegezett keretben, 7,5×6,5 cm, keret: 20×20 cm
16387.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft