Metszetek Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3362118
16376
518
4800
Engravings
3 db nyomódúc ofszet nyomatok, 12x18 cm 3076546
16377
518
3200
Engravings
cca 1850 Der Kreml von Uglitsch (Uglits Russia). acélmetszet / steel engraving page size 23x15 cm 3249111
16378
518
Engravings
cca 1900 10 db magyar és egyetemes nyelvemlékekkel, gyorsírással, Braille-írással, autográf aláírásokkal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. 24x30 cm és 15x24 cm 3249068
16379
518
Engravings
cca 1900 5 db emberi testtel, betegségekkel kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Javarészt színes litográfiák. 24x30 cm és 15x24 cm 3385764
16380
518
Engravings
cca 1850 2 db litográfia és metszet Kabulról, 12×17 és 16×20 cm 3394877
16381
518
26000
Engravings
Thorma János: Az aradi vértanúk kivégzése nagy méretű litográfia, Könyves Kálmán Intézet, kartonon. 100x50 cm 3282437
16382
518
Engravings
1861 A lipótmezei Országos Tébolyda épülete. Színezett fametszet, a tervező: Zettl Lajos mérnöktől. Ujságlapon. Képméret 52x12 cm Lap méret 53x35 cm 3048852
16383
518
19000
Engravings
1862 Sopron, össz. 6 db színezett rotációs fametszet (bencés és domonkos templom, megyeház, színház, stb.) a Vasárnapi Újság töredékszámából (két lapon), lapméret: 34,5x25,5 cm 3282566
16384
518
3200
Engravings
cca 1880 I. Richárd király Palesztínában. Richard the first in Palestine Acélmetszet 29x24 cm 1102872
16385
518
24000
Engravings
1704 J. Covens és C. Mortier: Segna (Velencai öböl) rézmetszet / Segna bay of Venice. Etched picture 36x29 cm, képméret: 276×183 mm 3362514
16386
518
Engravings
Charles-Frédéric-Louis Marthe (-), Pierre-Adolphe-Eugene Doudiet (1807-1872): Neuchatel grófjainak síremléke. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 32,5x26 cm. 3492852
16387
518
Engravings
cca 19. század Fiatal nőt ábrázoló rézmetszet, üvegezett keretben, 7,5×6,5 cm, keret: 20×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft