Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3403887
34111
515
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 " bronz díjérem. Szign.: Ligeti Miklós (1871-1944) (50mm) T:AU,XF 2816767
34112
515
3200
Numizmatika
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina 3438164
34113
515
Numizmatika
1933. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Football III. " egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "1933 Football III." gravírozással (37mm) T.AU, patina 3268553
34114
515
Numizmatika
1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF 3462944
34115
515
Numizmatika
1934. "MLTC (Mátyásföldi Lawn Tennis Club)" egyoldalas bronz díjplakett, hátoldalán "II. Díj 1935" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: Forgács Hann Erzsébet (1897-1954) (35x59mm) T:AU,XF patina 2943043
34116
515
Numizmatika
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU 2280824
34117
515
Numizmatika
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik 3437355
34118
515
Numizmatika
1940 k. "WMTK " (Weiss Manfréd Testedző Kör) egyoldalas bronz lemezplakett, rögzítéshez szükséges lyukakkal. Szign.: Fonyó Márton (1896-1989) (47x72mm) T:XF 3391109
34119
515
Numizmatika
1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF 3420086
34120
515
Numizmatika
1944. Musti Viktor (1917-1943) 1942-es "Szent László Hét Nagyváradon - 1942 május 3-10." emlékérme alapján készült Zn sportérem, hátoldalán "NÉMET-MAGYAR 1944 " gravírozással (40mm) T:VF 3435243
34121
515
30000
Numizmatika
1946. "50 év munkájáért a Magyar Testgyakorlók Körének, a Magyar Birkózó Szövetség 1946. márc. 24. " egyoldalas, fehérfém plakett (130mm) T:XF, patina, ütődés, hátoldalán karcok 3422767
34122
515
Numizmatika
1946. "Magyar Evezős Szövetség " kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II " gravírozással (50mm) T:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft