https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 149

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem. Szign.: Ligeti Miklós (1871-1944) (50mm) T:AU,XF
1
34111.

1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem. Szign.: Ligeti Miklós (1871-1944) (50mm) T:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
1
34112.

1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1933. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Football III." egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "1933 Football III." gravírozással (37mm) T.AU, patina
1
34113.

1933. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Football III." egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "1933 Football III." gravírozással (37mm) T.AU, patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF
1
34114.

1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934. "MLTC (Mátyásföldi Lawn Tennis Club)" egyoldalas bronz díjplakett, hátoldalán "II. Díj 1935" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: Forgács Hann Erzsébet (1897-1954) (35x59mm) T:AU,XF patina
1
34115.

1934. "MLTC (Mátyásföldi Lawn Tennis Club)" egyoldalas bronz díjplakett, hátoldalán "II. Díj 1935" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: Forgács Hann Erzsébet (1897-1954) (35x59mm) T:AU,XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
1
34116.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
1
34117.

1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940 k. "WMTK" (Weiss Manfréd Testedző Kör) egyoldalas bronz lemezplakett, rögzítéshez szükséges lyukakkal. Szign.: Fonyó Márton (1896-1989) (47x72mm) T:XF
1
34118.

1940 k. "WMTK" (Weiss Manfréd Testedző Kör) egyoldalas bronz lemezplakett, rögzítéshez szükséges lyukakkal. Szign.: Fonyó Márton (1896-1989) (47x72mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF
1
34119.

1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1944. Musti Viktor (1917-1943) 1942-es "Szent László Hét Nagyváradon - 1942 május 3-10." emlékérme alapján készült Zn sportérem, hátoldalán "NÉMET-MAGYAR 1944" gravírozással (40mm) T:VF
1
34120.

1944. Musti Viktor (1917-1943) 1942-es "Szent László Hét Nagyváradon - 1942 május 3-10." emlékérme alapján készült Zn sportérem, hátoldalán "NÉMET-MAGYAR 1944" gravírozással (40mm) T:VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1946. "50 év munkájáért a Magyar Testgyakorlók Körének, a Magyar Birkózó Szövetség 1946. márc. 24." egyoldalas, fehérfém plakett (130mm) T:XF, patina, ütődés, hátoldalán karcok
1
34121.

1946. "50 év munkájáért a Magyar Testgyakorlók Körének, a Magyar Birkózó Szövetség 1946. márc. 24." egyoldalas, fehérfém plakett (130mm) T:XF, patina, ütődés, hátoldalán karcok

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1946. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II" gravírozással (50mm) T:XF
1
34122.

1946. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II" gravírozással (50mm) T:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz