Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 149
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3481713
34159
515
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1989. "Nem késő még - Sportvetélkedő / II. kerület 1989. október 30. " kétoldalas, öntött bronz medál füllel. Szign.: VGY (68x54mm) T:AU 3403962
34160
515
Numizmatika
1992. "A Kosár-Labda-Sportért - 50 / 1992 - 1942 " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:XF, kis patina, karc 3424006
34161
515
Numizmatika
1992. "Magyar Csapat - Citivs Altivs Fortivs / Vívás " kétoldalas bronz olimpiai emlékérem kapszulában. Szign.: Papp László (1947-) (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) 3424001
34162
515
Numizmatika
1992. "Olympiafila '92 Budapest / Vívás " kétoldalas Cu vívósport emlékérem kapszulában, műanyag tokban, hiányos tanúsítvánnyal. Szign.: Papp László (1947-) (Mindösszesen 100db készült) (42,5mm) T:PP, enyhén ködös 3475142
34163
515
Numizmatika
1993. "6:3 - Puskás-Wright" aranyozott fém emlékérem, díszdobozban T:PP Hungary 1993. "6:3 - Puskás-Wright" gilt metal commemorative medal, in decorative case T:PP 3475151
34164
515
Numizmatika
1993. "6:3 - Puskás-Wright" aranyozott fém emlékérem, díszdobozban T:PP ujjlenyomat Hungary 1993. "6:3 - Puskás-Wright" gilt metal commemorative medal, in decorative case T:PP fingerprint 3434969
34165
515
3200
Numizmatika
1997. "A Magyar Atlétikai Szövetség Jubileumára 1897-1997 " egyoldalas emlékérem műgyantás- és névre szóló rátétekkel, eredeti dísztokban T:XF, patina/korrózió 3244467
34166
515
Numizmatika
2000. "Eger testneveléséért" egyoldalas, öntött érdemérem gravírozva, eredeti dísztokban (110mm) T:AU 3423745
34167
515
Numizmatika
2001. Női Junior Világbajnokság "Women's Junior World Championship 2001. Júl. 29. - Aug. 11. Győr - Pápa Hungary " egyoldalas, aranyozott Al emlékplakett sérült műanyag tokban (52x84mm) T:AU,XF 3409131
34168
515
Numizmatika
2003. "Magyarország-Anglia 6:3 Wembley 1953.XI.25 " kétoldalas aranyozott emlékérem, az Arany csapat névsorával, középen mozgatható fém labdával, dísztokban (42,5mm) T:PP 3423757
34169
515
38000
Numizmatika
2005. "15. Férfi Junior Kézilabda Világbajnokság - Magyarország 2005 " kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (100,72g/0.925/60mm) T:AU, patina Hungary 2005. "15th Men's Junior Handball World Championship - Hungary 2005 " two-sided Ag commemorative medallion in decorative case, hallmarked at the edge (100,72g/0.925/60mm) C:AU, patina 2816694
34170
515
Numizmatika
2006. "Úszó-Európa-bajnokság" Herendi porcelán szinkronszúszó díjérem szalaggal, bronzérem (85mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft