1948. "Bank Sport Központ 1948 - Alapítva 1912" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán a klub címerével és "1848 - 1948 TEKE II." gravírozással. Szign.: MF (38mm) T:AU
1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (rajta utólag ráragasztott "1956") T:AU NMK 506
1950. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - NB II CSB. II 1950" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (50mm) T:VF, patina, peremhiba, ezüstözés kopás
1951. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (65mm) T:XF
1955. "A Magyar Népköztársaság Ifjúsági Bajnoka" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán "N. IFJ. NYOLCAS III" gravírozással. Szign.: "B.FARKAS" T:VF