cca 1870 Bach, [Johann Sebastian]: Sechs Suiten für die Violine solo von - - . Als Vorstudien zu den grossen Violin-Sonaten dieses Meisters nach dessen Violoncell-Sonaten zum Gebrauch im Conservatorium der Musik zu Leipzig bearbeitet von Ferdinand David. Leipzig, é.n., Gustav Heinze, 42+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos.
Bartók Béla - Lengyel Menyhért: A csodálatos mandarin. H.n., é.n., Magyar Bibliofil Társaság / Tevan. Megjelent 2000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Buchner Antal (szerk.), Luspay Kálmán (szerk.), Régenhold János (szerk.) Turul daloskönyv I?II. kötet Vegyeskarra írott énekek gyűjteménye két kötetben. Negyvenhat szerző száz vegyeskara. Középiskolák részére kézikönyv gyanánt és énekkarok használatára. Eger, 1921?1928. Egri Nyomda Részvénytársaság. [12] + 123 + [1] p.; [10] + 160 p. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel.