Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 34

1848 Uj csárdás az 1861-diki farsangra szerzé Petényi Ottó Pest 1861. Beimel 4p.
18101.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Das Wunschkonzert. 14 Welterfolge für Klavier Band 2. Berlin, é.n., Richard Birnbach, 72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
18102.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1870 Bach, [Johann Sebastian]: Sechs Suiten für die Violine solo von - - . Als Vorstudien zu den grossen Violin-Sonaten dieses Meisters nach dessen Violoncell-Sonaten zum Gebrauch im Conservatorium der Musik zu Leipzig bearbeitet von Ferdinand David. Leipzig, é.n., Gustav Heinze, 42+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos.
18103.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1950 Bp., A Bartók Béla Szövetség kottatárának árjegyzéke, 23p
18104.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes kotta tétel: Ezüsttükrös kávéházba..., Karácsonyi énekek, Juj az a macaroni..., stb., megviselt állapotban
18105.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1970 Beatles souvenir song album kottafüzet képekkel
18106.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ludwig van Beethoven (1770-1827): Kleinere Klavierwerke. Bp., Köneman Music. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18107.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bartók Béla - Lengyel Menyhért: A csodálatos mandarin. H.n., é.n., Magyar Bibliofil Társaság / Tevan. Megjelent 2000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18108.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1962 Kodály Zoltán: Háry János. Magyar Állami Operaház. Bónis Ferenc által Devecseri Gábornak DEDIKÁLT!
18109.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Buchner Antal (szerk.), Luspay Kálmán (szerk.), Régenhold János (szerk.) Turul daloskönyv I?II. kötet Vegyeskarra írott énekek gyűjteménye két kötetben. Negyvenhat szerző száz vegyeskara. Középiskolák részére kézikönyv gyanánt és énekkarok használatára. Eger, 1921?1928. Egri Nyomda Részvénytársaság. [12] + 123 + [1] p.; [10] + 160 p. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel.
18110.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

[Népszerű kínai dalok]C hanson populaires Chinoises. Pekin, 1964. Editions Langues Etrangeres. 17 db kottafüzet Illusztrált félvászon mappában / Collection of musical notes
18111.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Culver, Charles A.: Musical Acoustics. New York, Toronto, London: 1956, McGraw-Hill. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
18112.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft