Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3461347
18113
515
Music, Musical notes, Instruments
Lavotta Rezső: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke. Zenei kéziratok II. kötet. Kéziratos zeneművek. Bp., 1940, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchenyi Könyvtára. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti papírborító, jó állapotban. 3458371
18114
515
4600
Kurt Cobain: Naplók. 2004, Tericum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3441806
18115
515
Kodály Zoltán: A magyar népzene. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 75+(1) p.+ XII t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, Kis sérüléssel 3441800
18116
515
1941 Magyar Zenei Szemle I. évfolyam 1. szám + 6 szórványszám + A Zene c. folyóirat 1943, XXV. évf. 4. szám 3374707
18117
515
Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája 3436221
18118
515
Kubinyi Tamás: Bartók. Nagy-Szent-Miklós kincse II. 2011, Agora. Nyomtatott dedikációval. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3437276
18119
515
Grant, Adrian: Michael Jackson. A leghitelesebb életrajz képekben 1958-2009. Napról napra. Bp., 2009, Cartaphilus. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 3370824
18120
515
ca 1930-1960 15 db kotta füzet Kodály, Bartók, stb 3371007
18121
515
4400
Neueste Violin Schule Wien, 1849. Diabelli. 39p. Rézmetszetű kotta, korabeli kötésben, foltos lapokkal 3408614
18122
515
Hohner Melody szoprán furulya, leírással, tisztítóval, h: 33 cm 3408621
18123
515
Lark szájharmonika, dobozában. 3406035
18124
515
M. Hohner szájharmonika, dobozában, h: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft