13644.
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
120 000 Ft
325,20 EUR, 375,00 USD
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Férfi arc (Önarckép). Faragott fa, jelzett "Szervátiusz 1936", 62 cm Kis kopásnyomokkal. / Carved wood, signed.