Hadusovszky Gizi: Hunyadi címeres katona. Részben mázas kerámia, jelze... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~87/Hadusovszky-Gizi-Hunyadi-cimeres-katona-Reszben-mazas-keramia-jelzett-kis-serulesekkel-m-31-cm~II3464200
3464200
13610
515
5500
Sculptures, statuettes, plaques
Kikiáltási ár:
5 500 Ft 14,91 EUR , 17,19 USD
Leírás: Hadusovszky Gizi: Hunyadi címeres katona. Részben mázas kerámia, jelzett, kis sérülésekkel, m: 31 cm
: rad