Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3459784
13434
515
65000
Antique
6 részes krokodilbőr asztali szett, levéltartó öröknaptárral, tolltartó, tapper, ékszeres doboz, notesz, tárolódoboz, jó állapotban, dobozokban fa betétekkel, 23x33 cm alatt 3459497
13435
515
5500
Antique
1920-1945 Wanderer Werke "Continental 340" írógép, magyar billentyűzettel, tokja nélkül, 28x26 cm 3291097
13436
515
3200
Antique
Antik gyufatartós hamuzó. Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm 3307601
13437
515
Antique
Szecessziós háromágú gyertyatartó, m: 42 cm 3461310
13438
515
8500
Antique
Antik fali tükör, fazettált, felújított fa keretben. alján kis kopással 110x57 cm 3291136
13439
515
Antique
Öntöttvas kalamáris. betét és tető nélkül 22x18 cm 3446361
13440
515
Antique
Bukrán Edit (1957-) Lepkemotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm 3456794
13441
515
Antique
Fali tükör kagylós mintákkal. Lakkozott fa. Alján minimális sérüléssel. 111x58 cm 3457195
13442
515
Antique
Nagyméretű antik vörösréz fazék fedővel, d: 28 cm, m: 15 cm 3343444
13444
515
Antique
4 db ezüstözött alpakka kávés, teás tejszínes kiöntő 8-21 cm Ig 2948980
13445
515
13000
Antique
Antik fém teázó készlet, ezüstözött, hőálló üvegbetétes fém szerelékes pohárral, egyik pohár pótolt, tálcán jelzéssel. Tálca 39x30x27 cm, kanna m: 23 cm, poharak m: 9-10,5 cm 3276049
13446
515
Antique
Japán kagyló alakú lakkozott kínáló, festett madármintával, kopással, 26x31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft