Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3042879
13483
515
Antique
Réz asztali csengő, állványon, ütővel, nyelv nélkül 21 cm 2927028
13484
515
Antique
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm 2784950
13485
515
Antique
Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm 3139504
13486
515
Antique
Türkmén Beludzs szőnyeg. cca 19. sz. második fele, kopással, cca 180x100 cm 3089521
13487
515
Antique
cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel. 3116872
13488
515
26000
Antique
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm 3120953
13489
515
3200
Antique
2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm 3248302
13490
515
Antique
cca 1900-1920 WMF 4 részes pipázó szett tálcán, gyertyatartó sérült, jelzett d: 31 cm 3369042
13491
515
26000
Antique
Beludzs / Timuri "Yakub Khan" ensi ajtótakaró szőnyeg. cca 1860-1880, Afganisztán nyugati része, rajta 4 panelben a Paradicsom 4 kertjének stilizált ábrázolásával, javítással, 170x130 cm 3369047
13492
515
24000
Antique
Kézzel készült perzsa szőnyeg, kopással, sérüléssel, 290x190 cm 3377048
13493
515
Antique
2 db tálaló kanál és villa 25 cm 3478250
13494
515
Antique
Vadász témájú Berndorf alpakka levélnyitó szett állat figurákkal 16-24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft