Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 166

Tubákos doboz. Faragott coquilla dió, feltehetően francia, cca 19. sz., növényi ornamentikával és figurális ábrázolással díszített, egyik eleme visszaillesztett h: 10 cm
13386.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
9

Türkmén kézzel készült szőnyeg, kis kopottsággal, rojt nélkül, 190x130 cm
13387.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
25

Vaddisznó figurával díszített márvány ékszertartó tál, 19x13 cm
13388.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Rajki László (1939-): Gong ütővel. Bronz, jelzett, zsűri címkével, d: 21 cm, ütő h: 18 cm
13389.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Gustav Gurschner (1873-1970) terv.: Jugendstil nőalakos asztali lámpa. Patinázott bronz, fémlüszteres búrákkal, jelzett, m: 44 cm
13390.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
25

cca 1900 3 darab kínai festmény szövetre festve, üvegezett keretben, 10x7 cm
13391.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
13392.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Szecessziós ezüstözött réz gyufatartó, jelzett, kopással, 10x8 cm
13393.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

13394.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

13395.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

13396.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

13397.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft