Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3483217
13386
515
26000
Antique
Tubákos doboz. Faragott coquilla dió, feltehetően francia, cca 19. sz., növényi ornamentikával és figurális ábrázolással díszített, egyik eleme visszaillesztett h: 10 cm 3483088
13387
515
Antique
Türkmén kézzel készült szőnyeg, kis kopottsággal, rojt nélkül, 190x130 cm 3474214
13388
515
15000
Antique
Vaddisznó figurával díszített márvány ékszertartó tál, 19x13 cm 3474276
13389
515
Antique
Rajki László (1939-): Gong ütővel. Bronz, jelzett, zsűri címkével, d: 21 cm, ütő h: 18 cm 3474391
13390
515
80000
Antique
Gustav Gurschner (1873-1970) terv.: Jugendstil nőalakos asztali lámpa. Patinázott bronz, fémlüszteres búrákkal, jelzett, m: 44 cm 3475122
13391
515
Antique
cca 1900 3 darab kínai festmény szövetre festve, üvegezett keretben, 10x7 cm 3183835
13392
515
Antique
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm 3401658
13393
515
4800
Antique
Szecessziós ezüstözött réz gyufatartó, jelzett, kopással, 10x8 cm 2714085
13394
515
Antique
Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm 3302139
13395
515
22000
Antique
Antik ezüstözött alpakka olaj-ecet kínáló szett, áttört és gilosált díszítéssel, pótolt üvegek egyikén Berndorf jelzéssel, m: 24 cm 3177041
13396
515
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka teaszervírozó szett: tálca, kiöntő, cukortartó. Jelzett, kopással. Csomózott, kötegelt és növényi mintákkal díszítve, csont szigetelőgyűrűkkel. 3097499
13397
515
Antique
Japonizáló stílusú lakkozott fa szervírtálca, hajós jelenettel díszített, kopással, kissé hullámos, 60x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft