cca 20. sz. eleje, Nagyméretű fa képkeret, esztergált fa, kopásokkal, 97x86 cm, belső méret 87x76 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Reprezentatív, antik fa képkeret, kisebb sérülésekkel, belső méret: 77x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Antik, historizáló, üvegezett fa képkeret, egyiptomi szuvenír képpel, apró kopásnyomokkal, belső méret: kb. 70x55 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!