Képkeretek Tételek száma: 23
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3480775
14986
515
Frames
5 darab fa képkeret üveg nélkül, 40x28 cm alatt 3482708
14987
515
Frames
2 darab régi képkeret képkeret, egyik ökörszem mintás, sérüléssel, 51x41 cm alatt 3482309
14988
515
Frames
11 darab képkeret, klf méretben, közte antik darabokkal. 3463654
14989
515
Frames
Blondel képkeret, 53x63 cm 3464759
14990
515
Frames
Vastag blondel képkeret, sérülésekkel, 29x39 cm 3463989
14991
515
Frames
Antik képkeret, kopott, 40x30 cm, 47x57 cm 3463983
14992
515
Frames
Antik képkeret Munkácsy Mihály olajnyomattal, sérülésekkel, 72x67 cm, 78x92 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3463973
14993
515
Frames
Üvegezett fa képkeret, benne vadászjelenetes gobleinnel, 49x36 cm 3463964
14994
515
110000
Frames
Neorokokó modorú illusztris képkeret, üvegezett, jó állapotban, befoglaló mérete 49x37 cm, teljes mérete 82x70 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
3464012
14995
515
19000
Frames
Hatalmas üvegezett képkeret, kopásokkal, 73x152 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3463996
14996
515
Frames
Régi fa képkeret, laza, benne hímzés, 53x46 cm 3463994
14997
515
Frames
Régi képkeret, sérült, benne gobelin, 43x38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft