Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 684

Verne Gyula: Két évi vakáció. Fordította Huszár Imre. Bp., Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
22018.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Szilágyi album. Írták Szilágyi István volt tanítványai. Kiadta Várady Gábor. Bp.,1885, Pesti Könyvnyomda Rt., 1 t.+VII+175 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, lapszéli hibákkal.
22019.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Mariay Ödön: Aranyszáju Zongh. Novellák. Bp., 1917.,Táltos, (Világosság-ny.), 188+2 p. Egyetlen kiadás. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval.
22020.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Énekes Ferenc: Kiadványszerkesztés 1-3. Bp., 2000, Novella. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rong, Jiang: Farkastotem. Bp., 2008, Magvető. Kiadói kartonált kötés, kissé sérült papírborítóval, gerincnél kissé kopott.
22022.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére I-II. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
22023.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vegyes dedikált könyv tétel, 11 db: Kristóf Attila: Én nem tudom... (1994-1998).; Nádasdi Éva: Égi kikötők.; Kántor Zsolt: Világültetés., Rostás Gergely: Hullámverés.; stb. Vegyes állapotban.
22024.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

22025.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

22026.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vegyes könyvtétel, egy kivétellel jó állapotban
22027.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kovács Gábor, Ujfalvi: Toldi éjszakája. Epikai költemény. Arany János nyomán írta - -    Marosvásárhely, 1943. Turáni ny. 32 l., 2 lev. Foltos kiadói papírborítóban. Ex librissel
22028.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tersánszky J. Jenő: Kakuk Marci kortesúton. Első kiadás! Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, ajándékozási sorokkal.
22029.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft