Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 684
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3475335
21850
515
Hegedűs Izidor - Latzkó Hugó: Francia nyelvkönyv magántanulásra és tanfolyamok számára. Lingua Nyelvkönyvek. Bp., [1929], Lingua. Második kiadás. Mellékletekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. 3475338
21851
515
Pilinszky János összegyűjtött versei. Szerk., sajtó alá rend. és utószóval ellátta: Jelenits István. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 3475339
21852
515
Nyirő József: Kopjafák. Bp., 1934, Révai, 228 p. Kiadói halina-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal. 3475749
21853
515
Drescher Pál: Régi magyar gyermekkönyvek 1538-1875. Bp., 1934, Magyar Bibliophil Társaság. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3475875
21854
515
2 db könyv - Bedel: Jerome szerelme északon. Bp., Pantheon. Fouchardiére-Celval: Mikor őnagysága vezet. Bp., Pantheon. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 3475941
21855
515
Tolsztoj A.: Aranykulcsocska vagy Burattino kalandjai. Uzshorod, 1959, Kárpátontúli Területi Kiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, ajándékozási sorokkal. 3476002
21856
515
Kalevala. Bp., 1985, Magyar Helikon. Kiadói hímzett vászonkötés. Kiadói tékában, volt könyvtári példány. 3476116
21857
515
Kálmán Zsófia: Félálomban. DEDIKÁLT! 1992, Orex Bt. Kiadói papírkötés. 3476124
21858
515
Kisfalusi János: Nagyot fordulta világ. Honnan? Hová? DEDIKÁLT! Viszló, 2005, Kisfalusi János. Kiadói papírkötés. 3476128
21859
515
Nagy Gáspár: Húsz év kétezerből. Versek. DEDIKÁLT! Szeged, 2000, Tiszatáj Könyvek. Kiadói papírkötés. 3476156
21860
515
Krúdy Gyula: Mohács vagy két árva gyermek vergődése. Bp., 1926, Pantheon. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. 3476164
21861
515
Nietzsche: Zarathustra. Mindenkinek és senkinek se való könyv. Fordította: Fényes Samu. Bp., 1907, Fordító. Félvászon kötés, sérült gerinc, tulajdonosi névbejegyzéssel, kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft