https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Órák Tételek száma: 101
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
3474764
13784
513
0
180000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Doxa 14K arany (Au) férfi karóra ca 1940, hibátlan számlappal,. Kézi felhúzós, jelzett d: 34 mm jelzett, nem jár, rúgó törött, szerkezetben korrodáció, régi bór szíjjal.
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3412664
13785
513
0
260000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Omega Genéve automatic NOS cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, frissen szervizelt, jó állapotban. Teljesen karcmentes, fóliás 34 mm
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
3455871
13786
513
0
260000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Arany (Au) tokos zsebóra, 14k, jelzett, d: 3,5cm, bruttó 35,7g
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
3379425
13788
513
0
320000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Marvin Chronograph, kronográfos karóra. 18K arany (Au) tokkal. Működő szerkezettel. Egy kis mutató hiányzik. Jelzett szerkezet, jelzett tok, jelzett hátlap. Aranyozott fém szíjjal. d: 40 mm
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
3427013
13791
513
0
140000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Ulysse Nardin kézi felhúzós férfi projekt óra Eredeti, jelzett Ulysse Nardin szerkezet, Olaszországban csináltatott tok és számlap. Szervizelt Hantos garancialevéllel, működik d: 36 mm, bőr szíjjal.
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
3351566
13792
513
0
130000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Omega Automatic Genéve karóra. Automata, dátum- és napkijelzéssel, fém szíjjal, működik, karcos üveggel, d: 35 mm
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
3366247
13793
513
0
105000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
IWC Schaffhausen fém tokos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 51 mm
Kikiáltási ár:
105 000 Ft
3361292
13794
513
0
90000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Glashütte Marine ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d 50 mm 3448060
13795
513
0
30000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Cartier ezüst (Ag) tokos zsebóra, kulccsal, hiányos, sérült számlappal, d: 45mm 3448002
13796
513
0
60000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Omega Seamaster női karóra, mechanikus, pontosan jár, bőr szíjjal, karcokkal, d: 22mm 3448056
13797
513
0
60000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Omega Ladymatic női karóra, mechanikus, működik, sérült üveggel, d:2cm 3468986
13798
513
0
60000
Watches
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Doxa Automatic automata karóra, bőr szíjjal, működik, d: 35mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
További oldal navigáció Aukciósház
Cím:
1061 Budapest, Andrássy út 16.
Levelezési cím:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Email
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Nyitva tartás:
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz