https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 101

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm
1
13800.

Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
EUR
,
137,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül gazdag blondel díszítéssel. Kulccsal, pótolt ingával, sérüléssel, m: 59 cm
1
13801.

XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül gazdag blondel díszítéssel. Kulccsal, pótolt ingával, sérüléssel, m: 59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Raymond Weil női karóra, quartz, aranyozott fém szíjjal, napkijelzéssel, 3x2,5 cm
1
13802.

Raymond Weil női karóra, quartz, aranyozott fém szíjjal, napkijelzéssel, 3x2,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Zsebóra mechanikus, működik d: 45 mm
1
13803.

Zsebóra mechanikus, működik d: 45 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hippolite Parrenin PTA Chronométre zsebóra, szépen jár, d: 50 mm
1
13804.

Hippolite Parrenin PTA Chronométre zsebóra, szépen jár, d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Longines férfi kvarc karóra. Jelzett, fém szíjjal, elem nélkül. d: 33 mm
1
13805.

Longines férfi kvarc karóra. Jelzett, fém szíjjal, elem nélkül. d: 33 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
EUR
,
106,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Besancon zsebóra, szépen jár d: 49 mm
1
13806.

Besancon zsebóra, szépen jár d: 49 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Eduard I. Dent. ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d: 48 mm
1
13807.

Eduard I. Dent. ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d: 48 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) zsebóra beépítés, nem működik, d: 30mm, bruttó 27g
1
13808.

Ezüst (Ag) zsebóra beépítés, nem működik, d: 30mm, bruttó 27g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Police karóra, quartz, működik, fém szíjjal, karcos,2,5x2 cm
1
13809.

Police karóra, quartz, működik, fém szíjjal, karcos,2,5x2 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nova zsebóra, szervizelendő, d: 49mm
1
13810.

Nova zsebóra, szervizelendő, d: 49mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm
1
13811.

cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz