Órák Tételek száma: 101
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3444413
13800
513
44000
Watches
Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm 3443248
13801
513
60000
Watches
XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül gazdag blondel díszítéssel. Kulccsal, pótolt ingával, sérüléssel, m: 59 cm 3448045
13802
513
Watches
Raymond Weil női karóra, quartz, aranyozott fém szíjjal, napkijelzéssel, 3x2,5 cm 3361257
13803
513
Watches
Zsebóra mechanikus, működik d: 45 mm 3361274
13804
513
32000
Watches
Hippolite Parrenin PTA Chronométre zsebóra, szépen jár, d: 50 mm 3381438
13805
513
34000
Watches
Longines férfi kvarc karóra. Jelzett, fém szíjjal, elem nélkül. d: 33 mm 3361259
13806
513
30000
Watches
Besancon zsebóra, szépen jár d: 49 mm 3361289
13807
513
50000
Watches
Eduard I. Dent. ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d: 48 mm 3448160
13808
513
24000
Watches
Ezüst (Ag) zsebóra beépítés, nem működik, d: 30mm, bruttó 27g 3448183
13809
513
Watches
Police karóra, quartz, működik, fém szíjjal, karcos,2,5x2 cm 3448150
13810
513
Watches
Nova zsebóra, szervizelendő, d: 49mm 2955556
13811
513
Watches
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft