Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 187

20841.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

2 db könyv - Koenigswald, G. H. R. von: Találkozás az ősemberrel. Bp., 1961, Gondolat. + Koenigswald, G. H. R. von: Az ember története. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói kartonált és félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20842.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fejérváry Géza Gyula, Dr. báró: Élet, szerelem és halál. Uj Könyvek. Bp., [1928], Révai, 2 sztl. lev.+ 256 p.+ XII (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
20843.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

R. H. Francé: Der heutige Stand der Darwin'schen Fragen. Eine Wertung der neuen Tatsachen und Anschauungen. Leipzig, 1907, Thod. Thomas. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, sérült, hiányzó gerinccel.
20844.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Haldane, J. S.: Die Philosophie eines Biologen. Jena, 1936, Gustav Fischer. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20845.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Timoféeff-Ressovsky, N. W.: Experimentelle Mutationsforschung in der Vererbungslehre. Beeinflussung der Erbanlagen druch Strahlung und andere Faktoren. Wissenschaftliche Forschungsberichte, Naturwissenschaftliche Reihe Band 42. Dresden-Leipzig, 1937, Theodor Steikopff. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20846.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Alfred Hasterlik: Reiz und Rauschmitteln. Stuttgart, 1918, Kosmos, 76+4 p. Bekötött illusztrált elülső papírborítóval. Kiadói kartonált papírkötés.
20847.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. J. Lamberg: Die erste Hilfe bei plötzlichen Unglücksfällen. Wien, 1914, Wiener Freiwillige Rettungs-Gesellschaft, 80 p.+1 t. 15. Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. + Kurzes Reptitorium der Geburtshilfe. Als Vademecum für die Prüfungen sowie für die Klinik und Praxis. Leipzig - Wien, én., M. Breitenstein, 87 p. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés.
20848.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Velhagen, Karl: Tafeln zur Prüfung des Farbensinnes. Leipzig, 1967, VEB Georg Thieme, 14 p.+ 16 (színlátás tesztelésére szolgáló színes táblák) t. Német nyelven. Kiadói nyl-borítóban, kissé viseltes állapotban.
20849.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20850.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

R. Houwink: Grundriss der Technologie der synthetischen Hochmolekularen. Leipzig, 1952., Akademische Verlagsgesellschaft, XI+292 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20851.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zeuthen, H. G.: Lehrbuch der Abzählenden Methoden der Geometrie. Leipzig-Berlin, 1914, B. G. Teubner, XII+394 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés.
20852.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft