Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 187

20817.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20818.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Précis De Physique Générale 2 kötete: I. André Mercier: Introduction a la Physique et a la Mécanique. Neuchatel - Paris, 1945, Du Griffon - Dunod. + II. Paul A Mercier, André Mercier: La Chaleur. Neuchatel - Paris, 1947, Du Griffon - Dunod. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, intézményi bélyegzővel.
20819.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db könyv - Heisenberg, Werner: A mai fizika világképe. 1958, Gondolat. + Laune, Max von: A fizika története. 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20820.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1912-1917 Magyar Chemiai Folyóirat. Havi szaklap a chemiai ismeretek fejlesztésére. XVIII., XIX., XX., XXII., XXIII. évfolyamok egybekötve (5 kötet). Félvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel. + 1930-1942. évi XXVI.-XLVIII. évfolyamok vegyes számai (20 db füzet). Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20821.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

dr. Balázs Béla-if. Bartha LAjos-dr. Marik Miklós Csillagászattörténet- Életrajzi lexikon (A-Z). Bp., 1982. TIT. 221p. Kiadói papírkötésben
20822.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20823.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Péczely György: Éghajlattan. Bp., 1981., Tankönyvkiadó, 336 p. + 1 (kihajtható térkép) t. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20824.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20825.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Alföldy Dénes: A meteorológiai műszerek és elemek. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat LXIV. Bp., 1899, K. M. Természetttudományi Társulat, XIV+2+194+6 p.+ IX t. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, márványozott lapélekkel, névbejegyzéssel, jó állapotban.
20826.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ch. Dhéré: La Fluorescence en Biochimie. Les Problémes Biologiques. Paris, 1937, Les Presses Univesitaires de France. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, a gerince foltos, sérült.
20827.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Hans Dahmen: Lehrbuch der Veterinär-Hygiene. Bp., 1941, Paul Parey, VIII+266+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
20828.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft