20842.
Lezárult 513. Filatélia, képeslap, numizmatika, műtárgy, könyv, papÃrrégiség, ékszer aukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,34 EUR, 5,00 USD
2 db könyv - Koenigswald, G. H. R. von: Találkozás az Å‘semberrel. Bp., 1961, Gondolat. + Koenigswald, G. H. R. von: Az ember története. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói kartonált és félvászon kötés, sérült papÃr védÅ‘borÃtóval, kissé kopottas állapotban.