Könyvek: Jog

Tételek száma: 48

1937 A Jogi Hírlap c. folyóirat XI. évfolyamának számai egybekötve. Szerk.: Dr. Boda Gyula. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
19514.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1939 A Jogi Hírlap c. folyóirat XIII. évfolyamának számai egybekötve. Szerk.: Dr. Boda Gyula. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
19515.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19516.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19517.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

19518.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19519.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

19520.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,94

Petrétei József: Magyar alkotmányjog I-II. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19521.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

dr. Hoványi Lajos: A házadó jogszabályai. Bp., 1939. Pátria. 336p. Kiadói papírborítóval
19522.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

19523.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

19524.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Vargha Ferenc - Edvi Illés Károly: Bűnvádi perrendtartás zsebkönyve Bp., 1906, Grill Károly. 538 p. Kiadói vászonkötésben
19525.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft