Militária Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3395396
33447
510
Military
Numizmatika
1960. 5db-os katonai jelvénytétel, közte "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (47x31mm) T:UNC,AU 3262556
33448
510
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon (3db, ebből 2db eredeti tokban) + "Munkásőr" műgyantás ötéves szolgálati jelvény sérült tokban + "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" műgyantás jelvény sérült tokban T:AU 3381395
33449
510
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1965. "Kiváló Munkásőr " zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban + ~1970-1980. "Munkásőrség " (2x) ötéves szolgálati jelvény, zománcos és műgyantás kivitelű változatok, mindkettő tokban T:UNC,AU 3433676
33450
510
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU 3396244
33451
510
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU 3396243
33452
510
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU 3314414
33453
510
Military
Numizmatika
1965. "Kiváló Munkásőr" zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban T:UNC 3443719
33454
510
Military
Numizmatika
1965. "Kiváló Parancsnok " műgyantás fém kitüntető jelvény + DN "M Ő " (Munkás Őr) műgyantás fém kitüntető jelvény + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában " 15 év után, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF 3366782
33455
510
Military
Numizmatika
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (2xklf) kétoldalas aranyozott Al + ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalukon gravírozással: "4x400M váltófutás I." + "Súlylökés II." (70mm) T:XF, enyhe aranyozás kopás 3366769
33456
510
Military
Numizmatika
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (2xklf) kétoldalas bronzozott Al + ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalukon gravírozással: "400M síkfutás II." + "3KM folyamúszás csapat III." (70mm) T:XF, enyhe bronzozás kopás 3233281
33457
510
Military
Numizmatika
1970-1980. "Magyar Néphadsereg 4127 - Kiskunfélegyháza " a 7. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokságának kétoldalas, öntött bronz emlékérme (78mm) T:AU,XF 3378793
33458
510
Military
Numizmatika
1973. "25 MHSZ - Honv. Kupa Lövész V. Budapesti döntő - 1973. " kétoldalas bronz emlékérem füllel (61,5mm) T:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft