Militária

Tételek száma: 74

Német Harmadik Birodalom 1944. "Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal" adományozói okirata, a hozzá tartozó borítékkal T:F German Third Reich 1944. "Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern (War Merit Cross 2nd Class with Swords)" awarding document with the matching envelope C:F
33471.

Német Harmadik Birodalom 1944. "Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal" adományozói okirata, a hozzá tartozó borítékkal T:F
German Third Reich 1944. "Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern (War Merit Cross 2nd Class with Swords)" awarding document with the matching envelope C:F

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9

Német Demokratikus Köztársaság 1976. "20 Jahre Nationale Volksarmee (20 éves a Nemzeti Néphadsereg)" 4xklf Cu-Ni emlékéremből álló szett eredeti díszdobozban (40mm) T:UNC patina German Democratic Republic 1976. "20 Jahre Nationale Volksarmee (20 years of the National People's Army)" 4xdiff Cu-Ni medallion set in original decorative case (40mm) C:UNC patina
33472.

Német Demokratikus Köztársaság 1976. "20 Jahre Nationale Volksarmee (20 éves a Nemzeti Néphadsereg)" 4xklf Cu-Ni emlékéremből álló szett eredeti díszdobozban (40mm) T:UNC patina
German Democratic Republic 1976. "20 Jahre Nationale Volksarmee (20 years of the National People's Army)" 4xdiff Cu-Ni medallion set in original decorative case (40mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Német Demokratikus Köztársaság DN(~1975) "Grenztruppen der DDR (Az NDK határ menti csapatai) / Für den Shutz der Arbeiter und Bauern (A munkavállalók és a mezőgazdasági termelők védelme érdekében)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem T:XF, karc German Democratic Republic ND(~1975) "Grenztruppen der DDR / Für den Shutz der Arbeiter und Bauern" two-sided silverplated bronze commemorative medallion C:XF, scratch
33473.

Német Demokratikus Köztársaság DN(~1975) "Grenztruppen der DDR (Az NDK határ menti csapatai) / Für den Shutz der Arbeiter und Bauern (A munkavállalók és a mezőgazdasági termelők védelme érdekében)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem T:XF, karc
German Democratic Republic ND(~1975) "Grenztruppen der DDR / Für den Shutz der Arbeiter und Bauern" two-sided silverplated bronze commemorative medallion C:XF, scratch

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Olaszország 1918. "Győzelmi emlékmedál Trento és Trieszt visszaszerzése emlékére" bronz háborús emlékmedál. Szign.: L. Sacchini (38x24mm) T:XF,VF Italy 1918. "Victory medal commemorating the recapture of Trento and Trieste" bronze war memorial medallion. Sign.: L. Sacchini (38x24mm) C:XF,VF
33474.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Szovjetunió 1974. "Kárpátalja felszabadításának 30. évfordulója" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti tokban (64mm) T:XF kopott ezüstözés Soviet Union 1974. "30th Anniversary of the Liberation of Transcarpathia" double-sided silver-plated bronze commemorative medal with certificate, in original case (64mm) C:XF worn silver plating
33475.

Szovjetunió 1974. "Kárpátalja felszabadításának 30. évfordulója" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti tokban (64mm) T:XF kopott ezüstözés
Soviet Union 1974. "30th Anniversary of the Liberation of Transcarpathia" double-sided silver-plated bronze commemorative medal with certificate, in original case (64mm) C:XF worn silver plating

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szovjetunió 1985. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 40. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalagon (32mm) T:AU Soviet Union 1985. "40th anniversary of victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with ribbon (32mm) C:AU
33476.

Szovjetunió 1985. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 40. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalagon (32mm) T:AU
Soviet Union 1985. "40th anniversary of victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with ribbon (32mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szovjetunió DN(~1950-1980) Vegyes, 8db-os paroli tétel, kartonlapra fűzve, mind párban (~165x60mm) T:AU,XF Soviet Union ND(~1950-1980) Mixed, 8pcs paroli lot, strung on cardboard, all in pairs (~165x60mm) C:AU,XF
33477.

Szovjetunió DN(~1950-1980) Vegyes, 8db-os paroli tétel, kartonlapra fűzve, mind párban (~165x60mm) T:AU,XF
Soviet Union ND(~1950-1980) Mixed, 8pcs paroli lot, strung on cardboard, all in pairs (~165x60mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Szovjetunió DN(~1970-1980) Vegyes, 12db-os sapkajelvény tétel T:UNC,AU Soviet Union ND(~1970-1980) Mixed, 12pcs of various cap badges C:UNC,AU
33478.

Szovjetunió DN(~1970-1980) Vegyes, 12db-os sapkajelvény tétel T:UNC,AU
Soviet Union ND(~1970-1980) Mixed, 12pcs of various cap badges C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Szovjetunió ~1950. zománcozott ejtőernyős jelvény (16x29mm) T:AU Soviet Union ~1950. enameled parachute badge (16x29mm) C:AU
33479.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

DN "Gépesített Tarack" festett bronz lemezjelvény (18x23mm) T:AU, pótolt tű
33480.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN "MHSZ - Magyar Honvédelmi Szövetség - 30" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (72mm) T:AU,XF, kis patina
33481.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN "Zrínyi Miklós" egyoldalas Cu emlékérem eredeti tokban. Szign.: ifj. Szlávics László (38mm) T:UNC
33482.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft