Militária

Tételek száma: 74

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés, három sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció, ü. Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon for the 3rd time wound. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion, ding NMK 328.
33423.

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés, három sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció, ü.
Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon for the 3rd time wound. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion, ding
NMK 328.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött hadifém kitüntetés miniatűrje mellszalag és fül nélkül T:VF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated war metal decoration miniature without ribbon and ear C:VF NMK 419
33424.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött hadifém kitüntetés miniatűrje mellszalag és fül nélkül T:VF
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated war metal decoration miniature without ribbon and ear C:VF
NMK 419

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

33425.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalaggal, BRONZ fémjellel a peremen T:XF
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with modern ribbon with "BRONZ" hallmark on edge C:XF
NMK 418.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1930. "Bercsényi-Tüzérek" bronz emlékérem. Szign.: Berán Nándor (1889-1965) (45x50mm) T:AU,XF
33426.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1930 k. "HR (Hadirokkant)" bronz medál, füllel (19x16mm) T:AU Hungary ~1930. "HR (Invalid)" bronze medallion with ear (19x16mm) C:AU
33427.

1930 k. "HR (Hadirokkant)" bronz medál, füllel (19x16mm) T:AU
Hungary ~1930. "HR (Invalid)" bronze medallion with ear (19x16mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1931 k. "Országos Frontharcos Szövetség" zománcozott bronz gomblyukjelvénye, zöld zománc, "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (28x19mm) T:AU,XF zománchiba Hungary ~1931. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled button badge, green enamel with makers mark "BERÁN N. BPEST" (28x19mm) C:AU,XF enamel error
33428.

1931 k. "Országos Frontharcos Szövetség" zománcozott bronz gomblyukjelvénye, zöld zománc, "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (28x19mm) T:AU,XF zománchiba
Hungary ~1931. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled button badge, green enamel with makers mark "BERÁN N. BPEST" (28x19mm) C:AU,XF enamel error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18

1933. "K. P. L. E. 1933. X 1. I. CS. / Ezzel" kétoldalas, ezüstözött bronz sportlövész díjérem füllel, "HAWEL BP." gyártói jelzéssel (40mm) + DN(~1950) "Honvéd Sportversenyek" kétoldalas Al díjérem (50mm) T:XF,VF, ezüstözés kopás
33429.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.: Berán T:VF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.: Berán C:VF corrosion NMK 428.
33430.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.: Berán T:VF oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.: Berán C:VF corrosion
NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Berán Lajos (36mm) T:VF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and suspension ring. (36mm) C:VF oxygenation NMK 428.
33431.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Berán Lajos (36mm) T:VF oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and suspension ring. (36mm) C:VF oxygenation
NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Berán T:XF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and suspension ring. Sign.: Berán C:XF NMK 428
33432.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Berán T:XF
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and suspension ring. Sign.: Berán C:XF
NMK 428

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán (36mm) T:XF,VF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán (36mm) C:XF,VF NMK 428.
33433.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán (36mm) T:XF,VF
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán (36mm) C:XF,VF
NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

33434.

NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft